سادنام فراتر از یک نام سادنام جامع ترین سایت اطلاعات درمانی در مشهد که شامل لیست کلیه پزشکان ، دندانپزشکان و مراکز درمانی در سطح شهر مشهد می باشد . و در تلاش است تا با همکاری شما بازدید کنندگان محترم و همکاران حوزه سلامت بتواند اطلاعات جامع و مفیدی را در این راستا در اختیار عموم قرار دهد. مزایای حضور در سادنام از جمله مزایای حضور در سادنام برای شما همکاران پزشک و مراکز درمانی سطح شهر مشهد می توان به اضافه شدن نام شما به فهرست گوگل ، در دسترس بودن اطلاعات شمابه صورت دائمی و اشنا شدن مردم با شما و خدماتی که شما می توانید به انها ارائه دهید اشاره کرد نرم افزار مدیریت مطب از دیگر خدمات ما برای شما پزشکان محترم نرم افزار مدیریت مطب پزشکیار پارس همراه با نوبت دهی اینترنتی بیماران می باشد .برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه درخواست دمو نرم افزار را تکمیل فرمایید طراحی وب سایت اختصاصی پزشکان و مراکز درمانی طراحی وب سایت اختصاصی پزشکان و مراکز درمانی از تخصص های مااست ، در صورت تمایل می توانید با شماره 09356073706 تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت شما را در این امر یاری نمایند تبلیغات در سادنام با تبلیغات در سادنام به جامعه سلامت شهر مشهد معرفی شوید.

معرفی مرکز درمانی سطح شهر مشهد به سادنام

    معرفی پزشک به سایت همکاران گرامی مسول مرکز

برای ثبت اطلاعات تکمیلی و برای اصلاح اطلاعات بایستی از قسمت عضویت رایگان مراکز استفاده نمایید . در صورتی که اطلاعات شما از قبل در سیستم وجود نداشته باشد به سیستم اضافه شده و در صورت وجود اصلاح میگردد .

لیست افراد براساس عضویت آنها نمایش داده می شود ، در این صورت کسانی که عضو سیستم شده اند اطلاعاتشان در صدر لیست قرار می گیرد

از جمله مزایای تکمیل اطلاعات می توان به موارد زیر اشاره نمود :
-   دردسترس و قابل روئیت بودن اطلاعات به صورت دائم و مستمر جهت ارتباط بهتر با مخاطب
-  شناساندن هرچه بهتر پزشکان و خدماتی که توسط آنها ارائه می شود به بازدیدکنندگان سایت
-  فهرست شدن اطلاعات مندرج در سایت در گوگل
-  قابلیت افزودن سیستم نوبت دهی آنلاین
و...
توجه بازدید کنندگان گرامی
کاربر گرامی در صورتیکه مرکزی را می شناسید که در لیست نشان داده نمیشود ، خواهشمند است با تکمیل و ارسال فرم زیر ، ما را در تکیمل اطلاعات یاری دهید
استان
شهر
نوع واحد صنفی
نام واحد صنفی *
نام مسئول
شماره تلفن
توضیحات
معرفی مراکز درمانی
متخصص قلب و عروق  دکتر علی اکبر هاشمی ایوری
دکتر علی تولائی راد پزشک عمومی

تماس با ما

سادنام به خاطر خلا موجود در اطلاع رسانی به افراد در زمینه های درمانی و پزشکی اقدام به راه اندازی این سایت نموده است و با توجه به اینکه در ابتدای راه قرار دارد از شما کاربران گرامی خواهشمنداست که سادنام را در راستای این هدف یاری رسانید.

ایمیل مدیریت: Manager@sadnam.ir
ایمیل ویژه پزشکان و مراکزدرمانی: info@sadnam.ir
تلفن :
مهندس تولائی 09153053013
مهندس فرزان نژاد 09153597371

بیشترین بازدید از مراکز
خدمات پرستاري در منزل آرامش .مشاوره پرستاري
خدمات پرستاري در منزل آرمان سلامت .خدمات پرستاري درمنزل
شنوايي سنجي دفاتر كار شنوايي سنجي
بیشترین بازدید از پزشکان
پزشک عمومي دکتر علي تولائي راد
پزشک متخصص دکتر رضا اشراقي
پزشک متخصص دکتر مهرناز منظم تولائي
آمار بازدید سایت